Сьогодні зустрічаємо загиблого Героя Петра Бориславського

Орієнтовний приїзд похоронного кортежу на перехрестя Героїв о 12:30. Звідти домовину з тілом воїна повезуть у рідний Доброгостів. Просимо громаду гідно зустріти нашого вірного захисника Героя Петра Ігровича Бориславського, який віддав життя за нас і мир в Україні у війні з російським загарбником.

Парастас за загиблим відбудеться сьогодні, 22 грудня о 17:00. Похорон – завтра, 23 грудня о 12:00. Зауважимо, що години приїзду домовини з тілом, парастасу та похорону можуть змінюватись, про що, вподальшому, ми будемо повідомляти.

Петро Ігорович Бориславський загинув 17 грудня 2023 року на бойовому чергуванні в районі населеного пункту Павлівка, Волноваського району, Донецької області. Захисник був призваний на службу 22.03.2022 року. Старший сержант Петро Бориславський був розвідником-далекомірником відділення управління командира артилерійської батареї артилерійського дивізіону військової частини А1376.

Петро Бориславський народився 1974 року в селі Доброгостів Трускавецької ТГ. Тут виріс, одружився, прожив життя. Звідси й пішов на захист України.

Вічна шана та пам’ять Герою! Герої не вмирають! Вони залишаються навіки в строю!

Перейти до вмісту