РІШЕННЯ № 995 від 26 липня 2018 року Про надання земельної ділянки в користування на умовах оренди площею 0,0703 га по вул. Мазепи,21 ТзОВ «Золота корона хотелс»

                                        УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(СОРОК ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від 26 липня 2018 р.                               № 995

           

Про надання земельної ділянки в

користування на умовах оренди площею

0,0703 га по вул. Мазепи,21 ТзОВ «Золота

корона хотелс»

Розглянувши заяву ТзОВ «Золота корона хотелс» , Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 30.03.2018р.                     № 119172197, керуючись ст.ст. 12,93,120,123 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

 

                                                                                                                             В  И  Р  I  Ш  И  Л  А :

 

  1. Надати Товариству з обмеженою відповідальністю «Золота корона хотелс»  у користування на умовах оренди земельну ділянку (кадастровий номер – 4611500000:07:002:0031) площею 0,0703 га по вул. Мазепи,21 для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування (для обслуговування готелю), категорія земель – землі житлової та громадської забудови, терміном на 5 років, за рахунок земель, що були в користуванні Заранської М.А.
  1. ТзОВ «Золота корона хотелс» використовувати надану  земельну ділянку за цільовим призначенням, допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення, при наявності таких на земельній ділянці (організації, якi виконують ремонтнi роботи, зобов’язанi провести повне відновлення територiї), дотримуватися вимог Земельного кодексу України.
  1. Контроль за сплатою орендної плати покласти на відділ землекористування міської ради та  Трускавецьке відділення Дрогобицької ОДПІ.
  1. ТзОВ « Золота корона  хотелс » підписати договір     оренди   землі   та зареєструвати право  оренди   землі в державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. 
  1. Контроль   за  виконанням    цього  рішення   покласти на постійну  комісію з з питань  землекористування,   містобудування   та благоустрою (Наконечний Ю.О.).   

 

                                                                                     Міський голова                                                        А.Кульчинський

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *