10 грудня – бюджетна комісія

 10.12.2020 року о 10.00 годині скликається засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, підприємництва, комунальної власності та майна.

 На розгляд комісії виносяться питання:

 Про бюджет Трускавецької міської територіальної громади на 2021 рік.

 Доповідає: Федоричак М.М. – нач. фінансового управління.

Про внесення змін до міської цільової програми підтримки КП «Редакція міського радіомовлення» на 2020 рік.

Про затвердження міської цільової програми підтримки КП “Редакція міського радіомовлення” на 2021 рік.

Доповідає: Поливка Л.Л. – директором-головним редактором КП «Редакція міського радіомовлення».

Про надання дозволу Комунального підприємства «Редакція міського радіомовлення»на передачу в оренду нежитлових приміщень по вул. Бориславська,1 у м. Трускавці.

Про надання дозволу відділу освіти Трускавецької міської ради на передачу в оренду нежитлових приміщень по вул. Бориславська,1 у м. Трускавці.

Про надання дозволу відділу культури Трускавецької міської ради на передачу в оренду нежитлових приміщень по вул. Бориславська,1 у м. Трускавці.

Про надання дозволу управлінню житлово – комунального господарства і будівництва Трускавецької міської ради на передачу в оренду нежитлових приміщень по вул. Бориславська,1 у м. Трускавці.

Про надання дозволу управлінню комунальної власності Трускавецької міської ради на передачу в оренду нежитлових приміщень по вул. Бориславська,1 у м. Трускавці.

Про надання дозволу управлінню праці та соціального захисту населення Трускавецької міської ради на передачу в оренду нежитлових приміщень по вул. Бориславська,1 у м. Трускавці.

Про надання дозволу Трускавецькій міській організації ветеранів України на передачу в оренду нежитлових приміщень по вул. Івасюка,17 у м. Трускавці.

Про надання дозволу міській організації Української спілки ветеранів Афганістану на передачу в оренду нежитлових приміщень по вул. Стуса,9 у м. Трускавці.

Про надання дозволу Трускавецькій міській асоціації інвалідів на передачу в оренду нежитлових приміщень по вул. Дрогобицькій,29/2 у м. Трускавці.

Про надання дозволу Релігійній громаді Християнської церкви Повного Євангелія «Еммануїл» на передачу в оренду нежитлових приміщень повул. Дрогобицькій,29/1 у м. Трускавці.

Про надання дозволу ГО «Меч Арея» на передачу в оренду нежитлового приміщення по вул. Скоропадського,3 у м. Трускавці.

Про надання дозволу ГО «Учасників та ветеранів війни за незалежність України міста Трускавця «Ковчег» на передачу в оренду нежитлової будівлі по вул. Стебницька,100 у м. Трускавці.

Про надання дозволу виконавчому комітету Трускавецької міської ради на передачу в оренду нежитлового приміщення по вул. Данилишиних,62 у м. Трускавці.

Про затвердження типового договору оренди та акту приймання – передачі нежитлового приміщення комунальної власності територіальної громади міста Трускавця для оренди громадськими організаціями та бюджетними установами.

Доповідає: Сегер О.Я. – нач. управління комунальної власності.

Перейти до вмісту