«єРобота» – 2023: у розвиток бізнесу буде інвестовано 356 млн грн

В останні дні 2023 року завершився розгляд заяв на отримання мікрогрантів для відкриття або розвитку бізнесу, які подали учасники проєкту «єРобота» у період з 23 жовтня до 19 листопада (з урахуванням доопрацьованих заяв, що надійшли у попередні періоди).

Відповідно до ухвалених рішень кошти на загальну суму 66,5 млн грн надійдуть 277 учасникам урядової ініціативи, бізнес-плани котрих розглядала комісія Львівського обласного центру зайнятості. Серед грантоотримувачів – 218 приватних підприємців із досвідом ведення бізнесу, 23 – юридичні особи та 36 початківців, котрі тільки будуть започатковувати власну справу. Як результат, в області буде додатково створено 595 робочих місць у таких сферах економіки як роздрібна торгівля, діяльність ресторанів і надання послуг мобільного харчування, переробна промисловість та ін.

«За кількістю учасників програми «Власна справа» наша область серед інших регіонів впевнено утримує лідерські позиції: у 2023 році право на мікрогрант вибороли 1502 суб’єкти господарювання, тобто 16% отримувачів коштів на розвиток бізнесу – із Львівщини», – повідомив директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк.

За його словами, більшість заявників – фізичні особи-підприємці (76%), решта (по 12%) – юридичні особи та підприємці-початківці. Відповідно до поданих ними планів в області буде створено 3166 місць праці, а в розвиток бізнесу інвестовано – 355,9 млн грн. Станом на 01.01.2024 року на рахунки 1142 учасників урядового проєкту вже надійшли кошти на суму 270,5 млн грн.

За результатами моніторингу торік грантоотримувачі сплатили податків і зборів на суму 74,0 млн грн і створили 1569 робочих місць.

Якщо ви плекаєте плани про розширення підприємницької діяльності або мрієте відкрити власну справу, скористайтеся проєктом «єРобота» (деталі – https://bit.ly/3AU90ic) та отримайте мікрогрант у розмірі від 50 до 250 тис. грн для закупівлі обладнання, матеріалів, сировини, оплати оренди приміщення, послуг з маркетингу, реклами та ін. Обов’язкова умова – створення 1-2 робочих місць залежно від суми, вказаної у бізнес-плані.

За додатковою інформацією звертайтеся до підрозділів обласної служби зайнятості (адреси – http://surl.li/jpvpt) або записуйтеся на онлайн-консультування (https://is.gd/BCrgXv).

Львівський обласний центр зайнятості

Перейти до вмісту