У Трускавці пройде фестиваль «Тарас Шевченко об’єднує»

 До 207-ї річниці від Дня народження Тараса Шевченка у Трускавці пройде Фестиваль учнівської та педагогічної творчості «Тарас Шевченко об’єднує». Інформація про Фестиваль – у Положенні.

Положення Фестивалю учнівської та педагогічної творчості «Тарас Шевченко об’єднує» серед навчальних закладів Трускавецької МТГ

Присвячено 207 річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.

До Фестивалю запрошуються учні 1-11 класів та педагоги дошкільних, шкільних та позашкільних закладів освіти Трускавецької МТГ.

Фестиваль проводиться у таких вікових категоріях та номінаціях:

– Серед учнів у номінаціях: «вокал», «декламація», «інсценізація», «малюнок», «твір».

– Серед педагогів у номінації “Педагоги читають вірші Тараса Шевченка”

Умови Фестивалю

Фестиваль проводиться українською мовою. Допускається використання іноземних мов, якщо такі є присутні у творах Тараса Шевченка.

Для участі у Фестивалі-конкурсі необхідно в період з 3 березня до 6 березня розмістити свою конкурсну роботу.

Опис номінацій Фестивалю

Для учнів 1-11 класів

Номінація «Вокал»

Подається відеозапис виконання одного вокального твору на слова Тараса Шевченка. Відеозапис учасник завантажує самостійно у групі Фестивалю. До відео слід додати опис: номінація, ПІП автора, клас, навчальний заклад, населений пункт.

Номінація «Декламація»

Подається відеозапис виконання одного літературного твору Тараса Шевченка. Відеозапис учасник завантажує самостійно у групі Фестивалю. До відео слід додати опис: номінація, ПІП автора, клас, навчальний заклад, населений пункт.

Номінація «Інсценізація»

Подається відеозапис інсценізації одного літературного твору Тараса Шевченка. Для інсценування рекомендуються літературні композиції, вірші, фрагменти моновистав, уривки з творів Тараса Шевченка. Тривалість інсценізації – до 20 хвилин.

Відеозапис учасник завантажує самостійно у групі Фестивалю. До відео слід додати опис: номінація, ПІП автора, клас, навчальний заклад, населений пункт.

Номінація «Малюнок»

Подається один малюнок за мотивами життя і творчості Тараса Шевченка.

Фотографію малюнку та фотографію автора учасник завантажує самостійно у групі Фестивалю. До фото слід додати опис: номінація, ПІП автора, клас, навчальний заклад, населений пункт.

Номінація «Твір»

До номінації подаються твори за такими жанрами: відгук, есе, етюд, нарис, оповідання, поезія, публіцистична стаття, твір-роздум тощо.

Текстовий варіант роботи та фотографію автора учасник завантажує самостійно у групі Фестивалю. Перед заголовком твору слід додати опис: номінація, ПІП автора, клас, навчальний заклад, населений пункт.

Для педагогів

Номінація «Педагоги читають вірші Тараса Шевченка»

Подається відеозапис виконання одного літературного твору Тараса Шевченка. Відеозапис учасник завантажує самостійно у групі Фестивалю. До відео слід додати опис: номінація, ПІП автора, посада та навчальний заклад, населений пункт.

Організатори залишають за собою право: видалення дописів, що не відповідають вимогам даного положення, порушують авторські права інших виконавців, принижують честь та гідність учасників фестивалю.

Обробка персональних даних учасників здійснюється відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Телефон для консультації: 067-753-71-35 Олег Бачинський (зав. орг. масового відділу БУТ м. Трускавець).

Офіційна група Фестивалю в мережі Фейсбук: тут.