Трускавецька школа-гімназія – у трійці кращих шкіл Львівщини

За результатами рейтингу найкращих закладів загальної середньої освіти України за підсумками проведення національного мультипредметного тесту у 2023 році Навчально-виховний комплекс «Середня загальноосвітня школа №2-гімназія» м. Трускавця зайняв третє місце у Львівській області та 55-те – в Україні. Вітаємо!

Це вкотре доводить, що інвестиції у освіту в Трускавці, які здійснює міська влада, є окупними та результативними, адже вкладаємо у наше майбутнє, у дітей, у їхній розвиток та більші можливості на конкурентному ринку життя.

Цьогорічний рейтинг має певні особливості, оскільки випускники шкіл проходили тестування в умовах воєнного стану, а замість традиційного зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) учасники складали національний мультипредметний тест (НМТ). Тест передбачав виконання завдань із трьох предметів: двох обовʼязкових (українська мова і математика) та одного предмета на вибір учасника тестування (історія України, біологія, фізика, хімія, іноземні мови).

В НВК «СЗШ №2-гімназія» у 2022/2023 н.р. було два класи, 50 випускників. Взявши участь в НМТ, вони показали дуже хороші результати – середній бал НМТ становить 167,1. Це дуже високий показник, який дозволив школі-гімназії отримати рейтинговий бал 142,9 та ввійти у трійку лідерів шкіл Львівщини за результатами НМТ-2023.

Перейти до вмісту