23 червня – бюджетна комісія

 23.06.21 року о 12.00 скликається засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, підприємництва, комунальної власності та майна.

 На розгляд комісії виносяться питання:

 Про затвердження цільової програми матеріально-технічного забезпечення територіального сервісного центру № 4642 РСЦ ГСЦ МВС у Львівській області у м. Дрогобичі на 2021 рік.

 Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради № 80 від 17.12.2020р. “Про затвердження цільової програми технічного і фінансового забезпечення, удосконалення та розвитку системи централізованого оповіщення і зв’язку м.Трускавця на 2021 рік”.

 Доповідає: Солян Ю. — нач. відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної,мобілізаційної роботи та ЦЗН.

 Про розгляд заяви ФОП Крилевич В.В.

 Про включення об’єкту до Переліку першого типу об’єктів комунальної власності Трускавецької територіальної громади, що підлягають передачі в оренду на аукціоні

 Про затвердження ліквідаційного балансу Станильської сільської бібліотеки.

 Про затвердження ліквідаційного балансу Народного дому села Станиля.

 Про затвердження ліквідаційного балансу Фельшерсько-Акушерського пункту села Станиля.

 Про припинення Доброгостівської сільської бібліотеки Дрогобицького району Львівської області.

 Про включення об’єкту до Переліку першого типу об’єктів комунальної власності Трускавецької територіальної громади, що підлягають передачі в оренду на аукціоні (лікарня)

 Про розгляд заяви Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) щодо надання в оренду нежитлових приміщень по вул. Стебницькій.62 у м. Трускавці.

 Про розгляд заяви КП «Парк «Курортний» щодо надання в оренду нежитлових приміщень по вул. Бориславська,1 у м.Трускавці.

 Доповідає: Сегер О.Я. — нач. управління комунальної власності.

 Про встановлення ставок та пільг із сплати туристичного збору, транспортного податку,   збору за місця для паркування транспортних засобів та єдиного податку на території Трускавецької міської територіальної громади.

 Код згідно з КАТОТТГ UA46020090000057315

 Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Трускавецької міської територіальної громади.

 Код згідно з КАТОТТГ UA46020090000057315

 Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Трускавецької міської територіальної громади.

 Код згідно з КАТОТТГ UA46020090000057315

 Доповідає: Федоричак М.М. — начальник фінансового управління.

Перейти до вмісту