28 січня працюватиме бюджетна комісія

28.01.2019р. о 15:00 – засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємства та комунальної власності і майна

Порядок денний:

– Про надання адресної грошової допомоги на покриття витрат на житло і комунальні послуги особам з інвалідністю.

– Про затвердження Порядку компенсації витрат автомобільним перевізникам, які здійснюють перевезення пасажирів, що мають право на пільговий проїзд на міських маршрутах загального користування на 2019-2020рр.

– Про надання щомісячної грошової компенсації на оплату житлово-комунальних послуг деяким категоріям громадян м. Трускавець на 2019 рік.

Доповідає: Ільницька В.Я. – начальник управління праці та соціального захисту                

                                                              населення.

– Про затвердження міської цільової Програми відшкодування частини кредитів,

отриманих ОСББ, на впровадження заходів з енергозбереження в м.Трускавець на 2019 -2021 рр.

– Про затвердження міської цільової Програми заходів із землеустрою об’єктів житлово-комунального господарства на 2019 рік.

– Про внесення змін до рішення №1132 від 13.12.2018р. « Про затвердження міської цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства м.Трускавця на 2019-2021 рр.»

– Про внесення змін до рішення Трускавецької міської ради №664 від 12.10.2017р. «Про затвердження міської програми «Комплексна міська екологічна програма м. Трускавець на 2018-2020 роки»

Доповідає:Максимич С.В.- начальник управління житлово-комунального

                                                 господарства і будівництва.

– Про проведення конкурсу з визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства для реалізації проекту «Створення Центру малоінвазивної хірургії (малоінвазивні оперативні втручання в хірургії, урології, гінекології та проктології) по вул. Данилишиних, 62 у м. Трускавці».

Доповідає: Сегер О.Я.- начальник управління комунальної власності.

– Про затвердження міської цільової програми покращення матеріально-технічного забезпе-чення військової частини 3002 Національної гвардії України в м. Дрогобичі на 2019 рік

Доповідає: Солян Ю. – начальник відділу з питань діяльності правоохоронних органів,                                                               оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення.                

– Про затвердження річного звіту про виконання бюджету м.Трускавця за 2018 рік.

– Про внесення змін до рішення Трускавецької міської ради № 789 від 30.01.15р. “Про встановлення місцевих податків і зборів на території м.Трускавця”.

Доповідає: Федоричак М.М. – начальник фінансового управління.

– Про розгляд заяви національної спілки письменників України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *