Доробляємо «хвости»

Надворі листопад, і поступово, але невпинно 2023 рік добігає кінця. А це означає завершення бюджетного року та потребу доробляння чи підтягування «хвостів», тобто незавершених справ. Саме цьому і були присвячені засідання двох депутатських комісій 8 листопада: бюджетної та з питань ЖКГ.

Ухвалення законопроекту про вилучення так званого «військового» ПДФО суттєво вдарить по місцевих бюджетах, у тому числі по бюджету Трускавецької громади. Мінус 30 мільйонів гривень – це відчутний удар, а якщо до цього додати можливе тимчасове припинення роботи окремих закладів розміщення, то прийдеться затягувати паски. Та навіть в цих умовах Трускавець не втомлюється допомагати ЗСУ та виділяти гроші на цільові потреби тієї чи іншої військової частини чи бригади, на придбання дронів та іншого обладнання, про яке просять військові. Говорилося про це і на сьогоднішньому засіданні бюджетної комісії, але в умовах воєнного часу деталі не розголошуються.

Незважаючи на скупий бюджет, все одно потрібно завершити розпочате. Це стосується заміни світильників вуличного освітлення на енергоощадні, завершення поточного ремонту окремих вулиць та міжбудинкових територій. Мова про заїзд на кладовище на вулиці Стебницькій, стоянку навпроти синього АТБ, заїзд на Дрогобицьку-Крушельницької, сходи на Данилишиних, 21, прибудинкову територію на Івасюка, 1 та деякі інші об’єкти.

Розібравшись із ремонтами та перипетіями вуличного освітлення у місті та селах громади, приступили до найважчого – обговорення внесення змін до показників бюджету-2023. Відсутність окремих розпорядників коштів прямо таки обурила депутатів, які звернули увагу, що це не вперше їх ігнорують та не надають чіткого пояснення куди йдуть кошти. Тому питання змін до бюджету не було погоджене на комісії, а стане предметом детального обговорення на завтрашній сесії. Депутати погрожують розібратися з кожним пунктом і у випадку необґрунтування тих чи інших видатків «зарубати» виділення коштів по окремих статтях видатків для окремих відділів чи управлінь міськвиконкому.

Обидва засідання комісій були доволі емоційними та тривалими в часі. Хоча до розгляду було лише декілька питань, та бюджетна комісія пропрацювала більше двох годин, а комісія з питань ЖКГ майже годину.

Перейти до вмісту