Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

 Трускавецька міська рада повідомляє, що проект рішення Трускавецької міської ради «Про затвердження Порядку розміщення на території міста Трускавця пересувних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності» та Аналіз регуляторного впливу проекту будуть опубліковані, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань, на офіційному сайті Трускавецької міської ради в розділі «Регуляторна політика» (http://tmr.gov.ua/ekonom/regulatory-policy).

 Проектом передбачається затвердження Порядку розміщення на території міста Трускавця пересувних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності. Він розроблений з метою впорядкування на території міста Трускавця виїзної торгівлі і надання відпочинково-розважальних послуг, а також для забезпечення відкритості та прозорості процедури визначення орендарів конструктивних елементів благоустрою для розміщення пересувних тимчасових споруд, розвитку конкуренції, залучення найширшого кола учасників (юридичних і фізичних осіб) незалежно від форм власності до формування високоякісного естетичного міського середовища та отримання максимального доходу до місцевого бюджету.

 Зауваження та пропозиції подавати в письмовому вигляді в планово-економічний відділ управління розвитку міста Трускавецької міської ради до 28 жовтня 2019 року: вул.Бориславська, 2, каб.24. тел. 5-12-44 або на електронну адресу //[email protected]/“>[email protected] .  

Залишити відповідь

Перейти до вмісту