Трускавчан запрошують на літературну зустріч з Миколою Гриценком

 Микола Гриценко – автор десяти книг прози, поезії, публіцистики, Лауреат літературних премій: імені Григорія Сковороди  «Сад божественних пісень», Леоніда Глібова, Олександра Олеся, Івана Кошелівця.  До слова – його нова книга любовної лірики «Лови/Love»  відзначена дипломом лауреата Літературного конкурсу «Лицар Карпат», який віднедавна проходить у Трускавці. Сьогодні він живе і працює в  Києві,є президентом Благодійного фонду всеукраїнської газети «День», заслужений діяч мистецтв України.

 Трускавець особливе місто для Миколи Гриценка!Це – місто його натхнення! В Трускавці, за словами митця,  написана третина його поезій, а ще – новели, публіцистика, сценарії фільмів, серед яких:  «Сонце над Трускавцем», «Жива вода», «Трускавець: портрет мого міста»,  що в різний час  демонструвалися  в ефірі українських телеканалів.

 Та Микола Гриценко, передовсім, чудовий лірик! За висловленням академіка Івана Дзюби: «Поетична мова Миколи Гриценка, наче легка, позбавлена метафоричної напруги, – але, часом, увесь вірш стає великою метафорою життя».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *