У Трускавці відбудеться Чемпіонат України зі спортивних бальних танців

АСОЦІАЦІЯ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ УКРАЇНИ

ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК АСТУ

Відділ культури Трускавецької міської ради

ПІД ПАТРОНАТОМ МІСЬКОГО ГОЛОВИ Андрія Кульчинського

КСТЮВЕНТА ДЕНС” (м. Трускавець)

Запрошують на міжнародні рейтингові та класифікаційні змагання зі спортивного танцю

“YUVENTA DANCE OPEN CUP – 2019” ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ, КАТЕГОРІЇ МОЛОДЬ 1 ST, МОЛОДЬ 1 LA

Дата проведення: 16-17 березня 2019 р.

Місце проведення: м. Трускавець, вул. Карпатська, 2.

Готельно-курортний комплекс “Карпати” .

Спортзал 36 м на 18 м (648 м. кв.). Танцювальний майданчик 220 кв. м.

На Чемпіонаті України будуть представлені команди з більшості областей країни, будуть працювати запрошені незалежні судді з Польщі, Молдови, Словаччини, України та ін.

Вперше у Трускавці головний суддя змагань – президент Асоціації спортивного танцю України – Влох Святослав (м. Київ).

Змагання відбуватимуться під патронатом міського голови Андрія Кульчинського. Учасниками будуть діти від 5 років до 18 а також дорослі професійні пари з Трускавця, Дрогобича, Тернополя, Самбора, Івано-Франківська, Луцька, Києва, Дніпра, Стрия, Одеси, Львова, Ковеля, Хмельницького, Краматорська, Слов’янська, Чернівців, Запоріжжя, Житомира, Ужгорода, Южне, Рівне, Миколаєва, Вінниці та інших міст України. Приблизна кількість учасників – понад 2000 дітей та дорослих з різних куточків України та ін.країн. Танцювальні пари подарують глядачам повільний і віденський вальс, танго, квік-степ, фокстрот, ча-ча-ча, джайв, самбу, румбу, пасадобль та ін. Буде створено призовий фонд для переможців у найсильніших танцювальних категоріях. Мова йде про нагородження переможців дипломами, медалями, кубками та грошовими призами.

Розсилка інформації через сайт flymark.com.ua інформації про змагання кільком тисячам танцювальних клубів, колективів по всій Україні. Це дасть змогу покращити імідж міста-курорту, його промоцію в контексті популяризації спортивного бального танцю.

Посильний вклад спонсорів буде висвітлений на радіо, ТБ та інших ЗМІ. Нашим партнером уже стала радіохвиля “ТВОЄ РАДІО”, канал “TRUSKAVETS ONLINE”, Дельфінарій “ОСКАР”, газета “Фортуна” а також багато місцевих та регіональних газет, інтернет-ресурсів, каналів, які будуть висвітлювати танцювальну подію всеукраїнського масштабу. Також ведемо переговори з національними телеканалами щодо зйомки сюжету про наші змагання.

Змагання будуть проводитися від ранку до вечора протягом двох днів у кілька етапів – від найменших учасників-дітей – до дорослих професійних пар у вечірньому відділенні. Про час і тривалість відділень змагань повідомимо заздалегідь.

Минулого року у змаганнях взяло участь більше ніж 1400 дітей та дорослих зі всієї України а також Молдови.

Змагання організовуються з метою популяризації і промоції курортного міста Трускавця та регіону вцілому а також підтримці здорового способу життя серед дітей та молоді.

Тел. 0984015115, 0936366735 (Юрій Задорожний)e-mail:[email protected]

Залишити відповідь

Перейти до вмісту