Земельна комісія відбудеться 28 січня

28.01.2020 року о 10.00  годині   скликається засідання постійної комісії з питань землекористування, містобудування,благоустрою.

На розгляд комісії виносяться питання :

Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення   земельної ділянки для продажу у власність   по вул.Героїв УПА,1 ПП «Золотар».

Про дозвіл на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0047 га по вул. Героїв УПА,1 ПП «Золотар»

Про затвердження   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною

цільового призначення по вул. Річки,17-а Зубрицькій Г.М.

Про затвердження проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки   по вул.С.Бандери,40 та надання земельної ділянки у власність Нечай Н.В.

Про затвердження   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною

цільового призначення по вул. Мазепи,21 Струбіцькій Л.М.

Про затвердження   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною

цільового призначення по вул. І.Франка,1 ТзОВ «Господар».

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки площею 0,0603 га по вул. Шевченка,35 в постійне користування ОСББ «Шарм».

Про затвердження   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною

цільового призначення по вул.Бойківська,2 Білас Н.М.

Про затвердження   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною

цільового призначення по вул. Бортнянського Горічко О.С.

Про припинення договору оренди землі та права користування земельною ділянкою площею 0,0219 га по вул. Бортнянського Горічко О.С

Про надання земельної ділянки   площею 0,0219 га по вул. Бортнянськогоу власність Горічко О.С.      

Про надання  дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку “Галицький двір 14”.

Про надання  дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0042га по вул. С.Бандери,49 Демочко Г.В.

Про надання  дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості площею 0,0097га по вул. С.Бандери,49 Демочко Г.В.

Про надання  дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості площею 0,0140га по вул. С.Бандери,49 Демочко О.П.

Про надання  дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення площею 0,0420га по вул.Шевченка,28 ТзОВ «Трускавець Апартамент».

Про надання  дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення площею 0,1225га по вул.Шевченка,30 ТзОВ «Трускавець Апартамент»

Про надання  дозволу  на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,0036га по вул. Стебницькій Бориславському О.Г.  

Про включення земельної ділянки в перелік для продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) по вул. Мазепи.

Про включення земельної ділянки в перелік для продажу на земельних торгах (аукціоні) по вул. Мазепи. Про включення земельної ділянки в перелік для продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) по вул. Стебницькій.

Про надання земельної ділянки площею 0,3402га вул. Шевченка,9 у користування на умовах

оренди ТзОВ « Монтаженерго 2018».

Про надання земельної ділянки площею 0,1180 вул. Стуса,6 у користування на умовах  

оренди ТзОВ «Санаторій «Едем».

Про надання  дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення ТзОВ «Санаторій «Едем».

Про надання  дозволу  на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,0150га по вул. Шевченка,32а

Про поновлення  договору оренди землі по вул. Шевченка,1А в м. Трускавці МПНВКП Фірма «ПЛЕЯДА».

Про внесення змін в рішення міської ради № 1555 від 14 листопада   2019 «Про визначення земельної ділянки для продажу на земельних торгах (аукціоні)».

 

                                        Доповідає: Плахтій О.П. – начальник управління містобудування, архітектури та землекористування.

Про затвердження містобудівної документації«Детальний план території по вул.Бориславській,20».

Про затвердження містобудівної документації «Детальний план території забудови

земельної ділянки по вул.І.Мазепи (кадастровий номер 4611500000:07:002:0040) для зміни цільового призначення земельної ділянки з “для іншої житлової забудови” на “для обслуговування та будівництва багатоквартирного житлового будинку».

Доповідає: Кушнір З.В. – нач. відділу містобудування і архітектури.

Залишити відповідь

Перейти до вмісту