14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

 Одну з найбільших аварій на Чорнобильській АЕС знає і пам’ятає весь світ. На згадку про цей чорний день була заснована дата 14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

 В Трускавецькому територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг)відбулася тематична година з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. В місті Трускавці проживає 24 ліквідатора аварії на ЧАЕС, які були запрошені на захід.

 Зі щирими словами вдячності та побажаннями міцного здоров’я, довголіття, благополуччя та родинного затишку до присутніх на заході звернулися соціальні працівники терцентру. Спеціаліст з питань Чорнобильської катастрофи Управління праці та соціального захисту населення Оксана Радисюк та начальник Трускавецького відділу обслуговування громадян Пенсійного фонду України Руслана Каніна відповіли на запитання ліквідаторів

 Запаливши свічку, хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих в найстрашнішій аварії людства та переглянули відеоролик «Чорнобиль сьогодні».

Залишити відповідь

Перейти до вмісту