податкова

15 червня – граничний термін подання заяви на єдиний податок

Трускавецька ДПІ ГУ ДПС у Львівській області нагадує, що для обрання або переходу на спрощену систему оподаткування необхідно не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного кварталу подати відповідну заяву. Тобто граничний термін подання заяви для переходу на єдиний податок з 01 липня 2023 року до 15червня 2023 року.

Заява подається до контролюючого органу за місцем податкової адреси. Форма заяви затверджена наказом Міністерства фінансів України від 16 липня 2019 року № 308. До поданої заяви додається розрахунок доходу за попередній календарний рік.

Перехід на спрощену систему оподаткування можливий лише один раз протягом календарного року та за умови відповідності критеріям, які дають право на обрання спрощеної системи.

Не можуть бути платниками єдиного податку платники, які на день подання заяви про реєстрацію платником єдиного податку мають податковий борг, крім безнадійного що виник внаслідок форс-мажорних обставин.

Спрощена система оподаткування, обліку та звітності застосовується відповідно до вимог глави 1 Розділу XIV Податкового Кодексу України.

Перейти до вмісту