У селах Трускавецької громади продовжують реалізацію проєкту із розвитку медицини та надання лікарської допомоги. Лікарі працюють у виїзних бригадах, аби всі охочі змогли отримати консультації та лікування. Відбувається захід з ініціативи міського голови Андрія Кульчинського та адміністрації КНП “Трускавецька міська лікарня”.

Сьогодні медики приймали пацієнтів у Модричах, в приміщенні сільської амбулаторії (окреме комунальне неприбуткове підприємство «Модрицька АЗПСМ») спільно з місцевою головною лікаркою Вірою Бордун та медперсоналом. Охочих перевірити здоров’я було чимало, адже вперше, за десятки років, мешканці села мали змогу отримати комплекс послуг: консультації вузьких спеціалістів, здати аналізи, зробити кардіограму та поміряти артеріальний тиск не виїжджаючи за межі села. За день роботи на виїзді в Модричах було надано 48 консультацій кардіолога, 15 – пульмонолога, 40 – сімейного лікаря, 5 – акушер-гінеколога. Проведено 19 щеплень різного виду, зроблено 40 тестів на визначення рівня глюкози в крові, а, також, було зроблено забір крові на загальний аналіз у 50 пацієнтів, 30 – на загальний аналіз сечі (визначено результати) та проведено 38 ЕКГ. Під час виїзної медичної акції, на подвір’ї амбулаторії була проведена й акція Дрогобицького районного відділу ДУ «Львівський ОЦКПХ МОЗ» щодо профілактики хвороб через вакцинацію.

Мешканці села Модричі з подякою відгукувались про цю виїзну акцію та висловили сподівання, що приїзди лікарів у їхнє село стануть системними. Деталі в сюжеті

Перейти до вмісту