Великодні писанки-зернівки: забавка для дорослих та малечі

  Фахівці з соціальної роботи пропонують Вам!     

 Великдень – найважливіше свято року. Великоднє привітання – «Христос Воскрес!». З цими словами люди дарують один одному червоні фарбовані яйця. Яйце – це загальнолюдський символ життя, весни, сонця. В Україні яйця, які фарбують, називаються крашанками, а які розписують – писанками. Не можна уявити Великдень без Паски, крашанки, писанки. Тож не забуваймо і ми своїх звичаїв та воскресімо душу нашої неньки – України.

     Фахівці з соціальної роботи Трускавецького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) підготували онлайн заняття з арт-терапії в Майстерні з трудової адаптації по виготовленню «писанок-зернівок» в домашніх умовах.

     Зернівка має історичну значимість, ніж інші символи цього самого чистого та доброго свята року – Великодня. Ще в давнину, наші предки слов′яни створювали, свого роду обереги, розписуючи яйця напередодні свята. Головною відмінністю та перевагою «писанки-зернівки» є насіння, яке являється символом добробуту, родючості, чистоти, надає їм ще більшої могутності.

     Готуються вони так:

  1. Відварюємо яйця.
  2. Охолоджуємо.
  3. Потім змащуємо клеєм (можна взяти звичайний ПВА), але в такому разі не можна буде їх їсти. Або зробіть клей своїми руками, змішавши муку з теплою водою.
  4. Прикрашаємо яйця зернятками так, як Вам захочеться.

Зроблені «писанки-зернівки» власними руками в родинному колі прикрасять

Великодню композицію до свята Паски.

Бажаємо Вам успіху та гарних Великодніх свят!

Перейти до вмісту