Солідарне партнерство заради розвитку Трускавецької громади

Трускавецька міська рада в особі Андрія Кульчинського міського голови, Благодійний фонд “Голоси дітей”, Благодійний фонд “Коло” та Громадська організація “Ініціативний центр Толока” підписали меморандум про співпрацю у сфері сталого та інклюзивного місцевого розвитку. Спільно з цими організаціями міська рада реалізувала не один проєкт, який мав успіх.

БФ “Голоси дітей” надає психологічну та психосоціальну підтримку дітям, які постраждали внаслідок бойових дій. У Трускавці сім’ї можуть отримати психологічну підтримку в осередку “Голоси дітей”. БФ “Коло” впроваджує масштабні медичні, освітні та культурні проєкти. Має гуманітарний фокус та підтримує ветеранські спільноти. Наразі впроваджують освітній проєкт з коледжами Дрогобицького району. БФ “Ініціативний центр Толока” має фокус на проєкти розвитку та згуртування громади. Зокрема реалізують освітні мейкерські проєкти (майстерня fab lab у СЗШ 3) та кроки з доєднання Трускавця до глобальної ініціативи Fab city.

Пріоритети задекларованої співпраці:

1. Розвиток соціальної згуртованості та громадської безпеки.

2. Сприяння розвитку громад.

3. Надання послуг.

Одна з ключових цілей співпраці – розробка рішень й залучення експертизи та ресурсів для ревіталізації приміщення котельні на вул. Івасюка в сучасний науково-мистецький HUB.

Перейти до вмісту