Громадські слухання

Оголошення про проведення громадських слухань містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських споруд в с.Уличне, вул.Пасічна, Дрогобицького району»

Згідно розпорядження міського голови №292-р від 11.09.2023р. “Про проведення громадських слухань по детальному плану території” у відповідності до ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011р. «Про затвердження порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», проводяться громадські слухання містобудівної документації «Детальний план території» з 12.09.2023р. по 12.10.2023р. Замовник детального плану – Трускавецька міська рада, розробник – КП «Дрогобицьке районне бюро планування та архітектури», згідно рішення Трускавецької міської ради №2965 від 30.03.2023р. «Про розроблення детального плану території земельної ділянки за адресою вул.Пасічна с.Уличне Дрогобицький район».

Громадські слухання детального плану території відбудуться 12 жовтня 2023 року о 15.00 год. в залі засідань Трускавецької міської ради, вул. Бориславська 2.

З матеріалами містобудівної документації Ви можете ознайомитись в Управлінні містобудування, архітектури та землекористування Трускавецької міської ради за адресою: вул.Бориславська,1 (тел.5-14-86), на офіційному сайті Трускавецької міської ради та в приміщенні старостату с.Уличне за адресою: с.Уличне, вул.Центральна 134.

Довідка: Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Додатки:

1. Пояснювальна записка: тут  

2. Графічні матеріали: тут.

Перейти до вмісту