Підтримка ОСББ – серед пріоритетів Андрія Кульчинського

 Тривають зустрічі міського голови Андрія Кульчинського з головами ОСББ, на яких обговорюються важливі господарські та інші питання. 21 серпня відбулася вже четверта така зустріч на цьому тижні – цього разу з головами об`єднань співвласників багатоквартирних житлових будинків на вул. Стуса та Дрогобицькій. На зустріч прибуло 11 з 16 запрошених голів ОСББ.

 Серед піднятих тем – капітальні ремонти, програма «30 на 70», утримання в належному порядку дитячих та спортивних майданчиків, вироблення документів на постійне землекористування для прибудинкових територій, боротьба з пияцтвом, встановлення камер відеоспостереження задля безпеки мешканців, заміна черепиці на металочерепицю на дашках, вивезення сміття, довгобуди в місті та інші питання. Під час розмови торкнулися і теми майбутнього Трускавця після проведення виборів до ради ОТГ і голови ОТГ.

 Міський голова розповів про те, що місто підтримує ОСББ, адже це є пріоритетом чинної влади, і кожен будинок у Трускавці за цю каденцію суттєво відчув цю підтримку. І таку тенденцію треба продовжити, вважає Андрій Кульчинський.

 43 млн. грн. для 120 будинків у Трускавці за каденцію 2015-2020 рр. (24 млн. 320 тис. на капітальні реконструкції і бл. 19 млн. на програму «30 на 70») – це дуже велика сума. Для порівняння, в одному з сусідніх міст минулого року на 600 будинків було виділено всього лише бл. 500 тис. грн. на ці потреби.

 Розмова з головами ОСББ була досить предметною, іноді навіть гострою, проте загалом проходила в доброзичливій та конструктивній атмосфері. Адже Андрій Кульчинський і сам є головою ОСББ, тож добре розуміє, з якими проблемами доводиться стикатися при управлінні житловим будинком. Натомість голови ОСББ знають, що проблеми краще попереджувати, ніж потім займатися вирішенням їхніх наслідків, та що вони можуть розраховувати на підтримку і не залишаться наодинці. А ще голови ОСББ – люди діла, а не пустих балачок, тому спільну мову з лідером, який вміє думати та жити по-новому, знаходять дуже легко.

 Зустрічі з головами ОСББ проходитимуть і наступного тижня – у вівторок та середу з представниками будинків на вулицях Стебницькій, Данилишиних та Скоропадського.

Перейти до вмісту