Незавершені спадкові справи, які вела нотаріус Єдин Людмила будуть передані до Львівського обласного нотаріального архіву

У зв’язку зі смертю Єдин Людмили Володимирівни – приватного нотаріуса Трускавецького міського нотаріального округу Львівської області, доводимо до відома всіх спадкоємців, які відкривали спадкові справи до майна своїх померлих родичів: НЕЗАВЕРШЕНІ СПАДКОВІ СПРАВИ будуть передані до Львівського обласного нотаріального архіву до 21 вересня 2020 року.

У зв’язку з вищенаведеним, просимо Вас звернутися в приміщення, що було робочим місцем приватного нотаріуса Єдин Л. В. (м. Трускавець, вул. Дрогобицька, буд. 10В) щодо узгодження всіх процедурних питань, які будуть стосуватися конкретно Вашої спадкової справи, а також для надання додаткових роз’яснень.

Поділитись:
📅 25.07.2026
⛅ +14°C
Доступність