У Трускавці до Міжнародного дня громадян поважного віку та Дня ветерана, згідно розпорядження міського голови Андрія Кульчинського від 22.09. 2020р. № 285-р «Про підготовку та проведення 1 жовтня 2020 року Міжнародного дня громадян поважного віку та Дня ветерана» проходить благодійна акція “Ти можеш їм допомогти”.

 Створено робочу групу та затверджено заходи згідно яких до акції залучені відділи та управління міської ради, школи, лікарні, підприємці міста.

 За сприянням міського голови Андрія Кульчинського та секретаря міської ради Наталії Пономаренко клієнти Трускавецького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальний послуг) мали змогу переглянути розважальну програму в дельфінарії «Оскар». Глядачі із захопленням насолоджувались яскравими виступами дельфінів, морських котиків та щиро вдячні організаторам свята, яке принесло їм багато радості та позитивних емоцій.

 До Дня громадян поважного віку та Дня ветерана в Трускавецькому територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) пройде День відкритих дверей та ряд заходів – літературно-музична композиція «Роки людині до лиця», виставка прикладного мистецтва майстрині-трускавчанки Антоніни Яковець.

 Соціальними працівниками територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) роздано продуктові набори малозабезпеченим пенсіонерам та ветеранам міста.

 Надано одноразову грошову допомогу для придбання овочів на осінньо-зимовий період соціально-незахищеним мешканцям міста, кошти на які було виділено з міського бюджету та передані благодійниками.

 Організовано надання гуманітарної та натуральної допомоги потребуючим громадянам похилого віку, ветеранам війни та праці, які знаходяться на обслуговуванні в терцентрі.

 В мікрорайонах міста проведено акцію з вимірюванню артеріального тиску та пульсоксиметрію.

Перейти до вмісту