Цієї весни в Трускавецькій громаді запрацює притулок жінок і дітей, які потерпають у наслідок домашнього насильства. Про це, на понеділковій нараді, розповіла Оксана Плитин, провідний спеціаліст-юрисконсульт Трускавецького міського центру соціальних служб.

 «Створення центу підходить до завершення. В приміщенні зроблений ремонт, в кімнатах є всі необхідні меблі. Було домовлено про додаткові кошти на устаткування ще двох кабінетів адміністрації. Тож, якщо дозволять карантинні обмеження (ред. Львівщина вийде з червоної зони), то відкриття планується в кінці квітня, адже приміщення фактично готове до роботи», – розповіла Оксана Плитин.

 Притулок розрахований на 10 сімейних місць, тобто, одночасно, там зможе перебувати 10 жінок з дітьми. Проєкт реалізовується Львівською обласною державною адміністрацією спільно з Трускавецькою міською радою за підтримки благодійної організації “Львівська освітня фундація” та благодійного фонду “Уляни Кузик”.

 Для того, щоб повністю устаткувати приміщення ведеться пошук благодійників, які могли б допомогти закупити необхідне обладнання, зокрема, мікрохвильову піч, посуд, м’який інвентар.

 Символічно і дуже по-християнськи, що саме перед Великоднем має відкрити свої двері нова установа. Адже не всі життєві історії мають щасливий кінець. Але ми самі вирішуємо, що нам робити зі своїм життям, куди рухатися і чого прагнути. Притулок, який запрацює у Трускавці пропонуватиме  допомогу кожному, хто вирішив стати на шлях щасливого життя.

Перейти до вмісту