Відкрийте для себе Портал місцевої статистики Львівщини!

Управління з питань цифрового розвитку Львівської обласної державної адміністрації розпочало бета-тестування Порталу місцевої статистики Львівщини https://stat.loda.gov.ua/  (далі Портал).

Портал – публічна онлайн-платформа, де представлені основні показники життєдіяльності Львівської області. Джерелом даних для побудови показників є інформація у формі наборів відкритих даних на Місцевому порталі відкритих даних Львівщини (https://data.loda.gov.ua/), яку публікують структурні підрозділи облдержадміністрації та територіальні підрозділи центральних органів виконавчої влади у Львівській області: ДСНС, Нацполіція, Пенсійний фонд, ДПС, Центр зайнятості, Головне управління статистики та ін.

Портал надає низку можливостей, серед яких:

– відображення основних показників життєдіяльності регіону в розрізі громад, районів та області;

– відображення результатів рейтингування громад та районів області за визначеними показниками;

– можливість порівнювати громади між собою за визначеними показниками;

– можливість створення нових категорій показників та нових показників.

Запуск Порталу є кроком до підвищення прозорості та підзвітності органів публічної влади в регіоні та покращення взаємодії з громадянами.

Сьогодні, в процесі написання стратегій розвитку громад, чи оперативного управління гостро відчувається потребу в достовірних даних. Управління з питань цифрового розвитку Львівської обласної державної адміністрації хоче вирішити цю проблему, тому активно працює над тим, щоб цей інноваційний інструмент став надійним джерелом інформації для всіх зацікавлених сторін.

Перейти до вмісту