Увага! Висока пожежна небезпека!

 За даними Львівського регіонального центру з гідрометеорології, на території Львівщини та м. Львова упродовж 13–15 травня зберігатиметься надзвичайна (5-й клас) та висока (4-й клас) пожежна небезпека.

 Звертаємось до мешканців нашої Трускавецької територіальної громади та гостей з проханням бути вкрай обережними у поводженні з вогнем, адже, на жаль, вогонь не шкодує нікого, гинуть люди, тварини, знищуються родючий шар ґрунту та рослини.

 Також у таку погоду виникає проблема загорянь на торфовищах, адже висока температура повітря унеможливлює їх утримання у достатньо зволоженому стані.

 Нагадуємо, що під час пожежонебезпечного періоду заборонено:

– розводити багаття у лісі та лісопосадках;

– заїжджати автомобілем до лісу;

– палити, кидати у лісі та лісопосадках непогашені сірники або недопалки;

– залишати у лісі просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я;

– створювати смітники та спалювати відходи.

 Шановні громадяни, якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях, телефонуйте за номером «101».

Більше...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post
acf-taxonomy
acf-post-type
news
announce
institution
session
deputy
mayor
economics
doc
Перейти до вмісту