Від початку призову на Львівщині до війська вирушили 470 призовників

 Під час проведення призивної кампанії, яка триває з 1 квітня, на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань (Нацгвардія, Держслужба спеціального транспорту, Державна прикордонна служба) з Львівщини вирушили 470 осіб. На цьому тижні планується відправлення ще 158 осіб. План призову виконано на 71,8%.

 Усі призовники протестовані методом ІФА на наявність антитіл до Covid-19. Після тестування призовників скеровують до обласного збірного пункту.

 У Центрі нагадують: на службу призивають юнаків віком від 18 до 27 років, які придатні до проходження військової служби в Збройних Силах України та інших військових формуваннях. Термін проходження строкової служби для осіб з вищою освітою – рік, без вищої освіти – півтора року.

 Львівський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки нагадує: згідно ст. 15 Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу», повістка не є обов’язковою для початку проходження військової служби. У разі якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов’язані з’явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову.

 Призвані військовослужбовці строкової військової служби до участі в ООС не залучаються.

 Військова строкова служба – це обов’язок кожного громадянина чоловічої статі віком від 18 до 27 років. З дня оголошення початку призовної кампанії призовник зобов’язаний сам з’явитись у територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.