Не мовчи!!!

24 травня UNFPA (Фонд ООН у галузі народонаселення) спільно із StarLightDoc презентували стрічку «Поруш тишу», створену за підтримки урядів Канади, Великої Британії, Бюро гуманітарної допомоги USAID та Гуманітарного фонду для України (UHF). Прем’єра фільму відбулася у київському кінотеатрі «Жовтень» й зібрала близько 300 глядачів. Гостями заходу стали, зокрема посли Іспанії, Фінляндії, Хорватії в Україні, представники посольств Франції, Японії, Бельгії, Ірландії, Данії, Швеції, Чехії. Відкрила захід вступним словом Пані Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Лариса Ґаладза.

А вчора, 11 липня, стрічку презентували в приміщенні Народного дому м. Трускавець. Перед показом виступили представники міської влади, зокрема заступник міського голови Святослав Стефанків та керуюча справами міськвиконкому Олена Петранич.

Департамент соціального захисту населення Львівської ОВА представляла Уляна Дорош. А головним ініціатором події була координаторка проєкту «Трускавецька громада вільна від домашнього насильства» Оксана Плитин.

Серед партнерів показу – ГО «Рокада» та ГО «Butterfly», а також БФ «Карітас Трускавець».

Подивитися документальну стрічку прибули працівники установ та закладів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, місцеві мешканці та ВПО.

Фільм розповідає про те, як повномасштабна війна вплинула на рівень домашнього насильства та його форми. Крім того, у документальній стрічці висвітлена тема надання допомоги постраждалим від насильства, пов’язаного з війною, зокрема сексуального.

Автори стрічки показали роботу Центрів допомоги врятованим, Гарячої лінії для чоловіків, притулків, кризових кімнат, спеціалістів громадської організації «Ла Страда-Україна». Більшість цих сервісів підтримуються Фондом ООН у галузі народонаселення та іншими організаціями системи ООН.

Хто не зміг подивитися стрічку в Народному домі Трускавця, той має можливість переглянути її за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=gec4dn5HZoc

Якщо Ви чи Ваші близькі стали жертвою насильства, то найголовніше – не мовчати. Поруш тишу і це врятує тебе!

Перейти до вмісту