Поповнення автопарку патрульної поліції Трускавецької громади

 16 червня у Трускавецькому відділенні поліції №2 Дрогобицького районного відділу поліції відбувся перший тест-драйв нового службового авто марки «Reno Logan». Машину використовуватимуть для патрулювання Трускавця, зокрема, й територій всієї міської територіальної громади.

 «Подія показує приклад системної та плідної співпраці міської влади та правоохоронних органів Трускавця», – зазначає міський голова Андрій Кульчинський. Разом з Олександром Закутним, начальником Трускавецького відділення поліції оглянули новий автомобіль. Авто приїхало з салону і добре служитиме нашим патрульним. Як зазначили самі поліціянти, ця автівка трішки вища, ніж ті, які вже є в наявності, тож підходить для проїзду й ґрунтовими дорогами. Цей додатковий екіпаж буде дієвим доповненням теперішньої системи охорони порядку в нашому місті.

 «У Трускавці дуже важлива безпека наших мешканців та гостей. Цей напрямок ми постійно розвиваємо, встановлюємо камери відеоспостереженні в будинках, школах, чи, загалом, в місті, адже це все задля нашої з вами безпеки. Ми системно працюємо над тим, щоб підтримувати матеріально-технічну базу Трускавецького відділення поліції, і одним з таких великих кроків є закупівля з місцевого бюджету нової машини для нашої трускавецької поліції. І тут важливо, щоб просто вигляд цієї машини на вулицях Трускавця працював профілактично й убезпечував людей від криміногенних дій та помислів. Твердо переконаний, що Трускавецька громада є безпечною і такою буде», – каже Андрій Кульчинський.

 Придбати новий транспорт патрульним вдалося завдяки міській Програмі фінансування щодо протидії злочинності, яку було затверджено депутатами міської ради Трускавця у 2020 році. Міська влада та правоохоронці Трускавця в такому форматі співпрацюють впродовж декількох останніх років. За цей час було значно покращено матеріально-технічну базу патрульної поліції .

 «Щиро дякую депутатам Трускавця та міському голові Андрієві Кульчинському за його чітку позицію та підтримку поліції. Завдяки цьому ми забезпечуємо та будемо забезпечувати охорону порядку на високому рівні у нашій громаді», – зауважив Олександр Закутний.

Перейти до вмісту