За годину: депутати оперативно прийняли усі рішення позачергової сесії

 Розпочалось засідання XVI позачергової сесії Трускавецької міської ради, відповідно до Регламенту, з гімну України. Першим депутати розглянули й підтримали технічне рішення Про зміни у структурі Комунального некомерційного підприємства «Трускавецька міська лікарня» Трускавецької міської ради. А також затвердили Порядок забезпечення санаторно-курортним лікуванням громадян пільгових категорій коштом міського бюджету 2021 року.
 Наступне питання порядку денного стосувалось підтримки Програми (яка є лише наміром профінансувати) на закупівлю необхідного обладнання для територіального сервісного центру № 4642 РСЦ ГСЦ МВС у Львівській області у м. Дрогобичі на 2021 рік, яке було підтримано. Аналогічно депутати затвердили Програму (намір) технічного і фінансового забезпечення, удосконалення та розвитку системи централізованого оповіщення і зв’язку м.Трускавця на цей рік, яку збільшили до 19 тисяч гривень у зв’язку зі зростанням цін на відповідну техніку.
 Рішенням ради, станильська сільська бібліотека та народний дім розпочинає працювати, як підрозділ міської ради Трускавця, позаяк, раніше це була окрема структура – юридична особа з усіма матеріальними навантаженнями (окремою бухгалтерією, директором і т.д.). Такий же статус отримав Фельдшерсько-акушерський пункт Станилі, який зараз працюватиме як підрозділ НКП «Трускавецької міської лікарні». Тобто послуги надаватимуться, але чимала сума коштів на лишні видатки буде залишатись в бюджеті та використовуватись на розвиток пріоритетних напрямків.
 Депутати затвердили ряд Рішень щодо оренди приміщень комунальної власності. Зокрема, можливість оренди приміщення на Сагайдачного, 10 (раніше – Ощадбанк), буде проводитись через аукціон. Продовжили дію оренди приміщення на Івасюка 15 на 3 роки, де балансоутримувачем є КП «Трускавецьжитло».
На цій позачерговій сесії прийнято зміни до Статуту КП «Харчовик», у новій редакції для здійснення господарської діяльності підприємства створено статутний капітал у розмірі 200000,00 гривень (двісті тисяч гривень).
 Одним із важливих кроків до старту очищення міського питного водосховища було затвердження Рішення, щодо передачі проєктно-кошторисної документації водоканалу «Капітальний ремонт Трускавецького водосховища з метою видалення мулистих відкладів з чаші водосховища на території м.Трускавець Львівської області.Робочий проєкт» до Трускавецької міської ради.
 Також на сесії депутати розв’язали нагальне питання мешканців сіл, які прагнуть завірити заповіт. Відтепер у Трускавецькій громаді старости наділені повноваженнями посвідчувати заповіти, які вже видані та занаходяться в реєстрі сільської ради, (нові заповіти – лише через нотаріуса) вірність копій та справжність документів. Це потрібно й для того, щоб внести заповіти в загальний реєстр. На підставі прийнятого сьогодні Рішення буде створено печатки та необхідні атрибути для налагодження цього процесу.
 Загалом, усі Рішення отримали позитивний відгук депутатів та були прийняті, окрім декількох, одноголосно.