Згідно розпорядження міського голови №288-р від 06.10.2022р. “Про проведення громадських слухань по детальному плану території” у відповідності до ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011р. «Про затвердження порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», проводяться громадські слухання містобудівної документації «Детальний план території» та звіту про його стратегічну екологічну оцінку з 10.10.2022р. по 10.11.2022р. Замовник детального плану – Трускавецька міська рада, розробник – ФОП Зазулич С.І., згідно рішення Трускавецької міської ради №2003 від 16.12.2021р. «Про розроблення детального плану території на земельних ділянках Трускавецької міської територіальної громади Дрогобицького району Львівської області (за межами населених пунктів)». Громадське обговорення містобудівної документації відбудеться 10 листопада о 15.00 год. в залі засідань Трускавецької міської ради.

З матеріалами містобудівної документації Ви можете ознайомитись в Управлінні містобудування, архітектури та землекористування Трускавецької міської ради за адресою: вул. Бориславська,1 (тел.5-14-86) і на офіційному сайті Трускавецької міської ради.

Довідка: Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Додатки:

Детальний план території

Звіт про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

Перейти до вмісту