Школи і садки Трускавецької громади отримали обігрівачі від гуманітарної організації «Людина в біді»

Сьогодні представники ГО «Волонтери Закарпаття» за сприяння Чеської гуманітарної організації «Людина в біді» (People in Need, PIN) передали конвектори для освітніх установ Трускавецької громади. Обігрівачі (33 шт.) були розподілені між школами й садочками, які потребували підтримки теплового режиму в укриттях. Дані прилади обігріву мають певні особливості, найперше, вони споживають мало електрики, а додатковий режим вентилятора (за принципом кондиціонера) дозволяє нагріти приміщення за лічені хвилини. З такими характеристиками конвектори стануть в пригоді, особливо взимку й за будь-яких умов як для укриттів, так і для кабінетів і класів, де перебувають діти, відзначили директори шкіл та ДНЗ, які приймали подарунки.

Як розповіла Олександра Дирко, головний спеціаліст відділу освіти з виховної роботи з позашкільної освіти з ГО «Людина в біді» реалізовується не перший проєкт. Нещодавно, на День вчителя трускавецькі учні отримали досить дорогі ранці, які були наповнені шкільним приладдям. Тож маємо вже другий успішно зреалізований проєкт із даною організацією, тож освіта Трускавця знову очікує підтримки благодійників у наступних ініціативах. Цього разу – ремонтах в деяких школах.

Усі благодійні ініціативи чи проєкти у співфінансуванні є надзвичайно важливими для Трускавця, адже наша громада залишається надійним острівцем безпеки як для місцевих жителів, так і для тисяч переселенців, які тут залишаються. Навантаження на інфраструктуру колосальне, що тягне за собою значне навантаження на бюджет громади. Оскільки країна живе в режимі економії заради перемоги, то завдання – залучити інвестиції та закордонне фінансування проєктів – невипадкове, це стратегічне бачення керівництва міста, зокрема міського голови Трускавця, який зобов’язує відповідні відділи й управління працювати з грантодавцями, писати проєкти, залучати кошти на їхню реалізацію. Власне проєкт забезпечення обігрівачами укриттів шкіл та садочків громади реалізовано за сприяння начальника відділу освіти ТМР Ореста Лобика.

Перейти до вмісту