Змінили прізвище чи адресу проживання? Подайте форму 5-ДР

Трускавецька ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує, що у разі зміни даних, що вносяться до облікової картки платника податків необхідно подати заяву про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків за формою № 5 ДР та документ, що посвідчує особу.

Заяву можна подати до контролюючого органу за своєю податковою адресою (місцем проживання або до будь-якого контролюючого органу.

Для заповнення Заяви за ф. № 5ДР використовуються дані паспорта та інших документів, які підтверджують зміни таких даних.

Для підтвердження інформації про задеклароване (зареєстроване) місце проживання (перебування) особа подає один з таких документів:

– витяг з реєстру територіальної громади;

– паспорт, виготовлений у формі книжечки;

– тимчасове посвідчення громадянина України;

– довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Внесення змін до облікових даних платника податків та виготовлення реєстраційного номера облікової картки платника податків здійснюється протягом трьох робочих днів з наступного дня після дня подання фізичною особою Заяви за ф. № 5ДР.

Картка платника податків, що засвідчує реєстрацію фізичної особи у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків видається за умови пред’явлення контролюючому органу паспорта.

Перейти до вмісту