Вітаємо поліцейських з професійним святом!

 4 липня в нашій державі відзначається День Національної поліції України. Національна поліція – це орган виконавчої влади, який служить суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічного порядку та громадської безпеки.

 З нагоди професійного свята урочисті заходи відбулися і в Трускавецькому відділенні поліції. Зі святом правоохоронців привітали міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, начальник Трускавецького відділення поліції Національної поліції України Олександр Закутний та голова Трускавецького міського суду Віталій Грицьків. Кращим поліцейським були вручені грамоти та подяки.

 «Шановні правоохоронці, працівники Національної поліції України! Прийміть найщиріші побажання в день Вашого професійного свята! Ви оберігаєте від злочинних зазіхань мир і спокій наших співвітчизників, їхнє життя, здоров’я та майно, захищаєте інтереси держави і суспільства. Нехай ваша мужня та почесна професія приносить задоволення, добробут та користь суспільству. Бажаю вдалої служби, успіхів у всіх задумах і починаннях, людської вдячності, виваженості та злагодженості в роботі, легкості у виконанні завдань, мужності, відсутності ризику, порозуміння з колегами й рідними. Щиро бажаю міцного здоров’я і достатку як запоруки професійних успіхів, звершень у нелегкій, але такій потрібній людям службі!», – наголосив у своєму вітальному слові міський голова Трускавця Андрій Кульчинський.