Наглядова рада обговорила планований тариф та інші питання водоканалу

Сьогодні, 11 червня, під головуванням Володимира Бервецького відбулося чергове засідання Наглядової ради ТОВ «Трускавецький водоканал». Окрім членів НР участь в засіданні взяли заступник міського голови Олексій Балицький, начальниця управління комунального майна ТМР Ольга Сегер, керівництво ТОВ «Трускавецький водоканал» на чолі з директором Романом Бучковичем.

Головне питання, яке було розглянуте – плановане підвищення тарифу на послугу з водопостачання та водовідведення. КП «Дрогобичводоканал» підняв ціну на воду для Трускавецького водоканалу на 67%, тож наш водоканал змушений теж піднімати тариф. Але для населення тариф залишиться старим, тобто і надалі люди платитимуть по 53 грн. 97 коп. за 1 м. куб. води. Натомість підприємства, установи та організації платитимуть за куб води по 73 грн. 87 копійок. Тобто, для них ріст тарифу становить 36,8%, зазначив Роман Бучкович.

У «Різному» члени Наглядової ради обговорили питання взаємовідносин Трускавецького та Дрогобицького водоканалів, структуру тарифу та структуру споживання води населенням, бюджетними та комерційними організаціями, кроки для утримання підприємства на плаву та діяльність у непростий воєнний час.

Нагадаємо, що підняти тариф на воду для суб’єктів господарювання планують на найближчому засіданні виконкому. Через те, що населення платитиме і далі по-старому, водоканал щомісяця недотримуватиме близько 1 млн. грн. Але міська влада та адміністрація підприємства йдуть на такий крок, щоб подбати про наших мешканців, котрим і так непросто в час росту цін та невисоких зарплат.

Перейти до вмісту