Наша безпека – в їхніх руках!

 Сьогодні, 30 вересня, на Бориславському полігоні відбулися пожежно-тактичні навчання рятувальників, організовані Дрогобицьким районним управлінням Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій (керівник Олег Кобилецький). До цього територіального підрозділу належать і рятувальники з ДПРЧ №7 м. Трускавця, тож на навчанні побував і міський голова Андрій Кульчинський.

 Державна служба з надзвичайних ситуацій – важлива ланка безпеки країни. Можна цілком сміливо стверджувати, що наша безпека – в їхніх руках. До рятувальників звертаємося у випадку пожежі, надзвичайних ситуацій на воді, коли заклинило двері чи коли тварина впала в колодязь чи вилізла на дерево, у випадках форс-мажорних ситуацій (снігові замети, повені, ожеледиця на дорозі), та навіть тоді, коли вже ніхто не в змозі допомогти (наприклад, деблокування тіл з авто після ДТП). На Бориславському полігоні рятувальники вдосконалювали свою майстерність, показували, що вміють і в палаючу хату ввійти, і коня зупинити, і займання нафти загасити. Шана та подяка цим мужнім та сміливим хлопцям, котрі завжди готові прийти на допомогу!

 В пожежно-тактичних навчаннях взяли участь рятувальники з Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької областей.

Перейти до вмісту