Виконком розглянув всі питання порядку денного

 Сьогодні, 2 листопада, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Трускавецької міської ради. Воно проходило в режимі відеоконференції у зв’язку з пандемією коронавірусу та «червоною» карантинною зоною. Присутні суворо дотримувалися карантинних обмежень.

 Найперше члени виконкому поспілкувалися з начальником Дрогобицького управління експлуатації газового господарства АТ «Львівгаз» Ярославом Паньківим. Газовики мають намір замінити старий зношений газопровід на вул. Гоголя, а розкопки спричинять незручності мешканцям міста та відпочивальникам. Міський голова Андрій Кульчинський вважає, що частину робіт можна виконувати на т.зв. «зеленій зоні», тобто не руйнуючи асфальтне покриття. Було досягнуто згоди на майбутнє координувати плани заміни газових мереж з УЖКГіБ ТМР, щоб відремонтовані вулиці не зазнавали руйнувань.

 Виконком розглянув всі питання порядку денного, першим з яких було погодження збільшення субвенції з обласного бюджету на соціальний захист та соціальне забезпечення. Мова про субвенцію в розмірі 7,5 тис. грн. на оздоровлення учасників АТО та членів їхніх сімей.

 У зв’язку з тим, що відбулася адміністративно-територіальна реформа і місто Трускавець об`єдналося з прилеглими селами, виникла потреба затвердити новий склад конкурсної комісії з питань громадського бюджету Трускавецької територіальної громади.

 В склад громади ввійшли два села, які мають статус гірських населених пунктів (Орів та Зимівки), тож назріла необхідність прийняти рішення «Про виготовлення бланків посвідчень громадян, які проживають, працюють (навчаються) на території гірського населеного пункту».

 Та абсолютна більшість питань стосувалася ОСББ, квартирного обліку й житлових питань. Доповідала їх начальниця управління комунальної власності ТМР Ольга Сегер.

 Останній блок питань в інтересах малолітніх та неповнолітніх підопічних служби у справах дітей традиційно розглядався в закритому режимі, без участі преси.

Перейти до вмісту