У Трускавці проведуть впорядкування джерел зовнішнього протипожежного водопостачання (пожежних гідрантів) у технічно справний стан та обладнають покажчиками: Рішення комісії з питань ТЕБ і НС

П Р О Т О К О Л № 31 позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (дистанційно через мережу Інтернет з використанням відповідних технічних засобів) від 01 листопада 2021 року

Засідання провів голова міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Кульчинський Андрій Богданович

Присутні:   Члени комісії (за окремим списком).

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

І. Про приведення джерел зовнішнього протипожежного водопостачання (пожежних гідрантів) міста Трускавець у технічно справний стан та їх обладнання покажчиками.

(Доповідає – Несенюк В.О. – Начальник 7 ДПРЧ 7 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській області, майор служби ЦЗ).

СЛУХАЛИ:

І. Про приведення джерел зовнішнього протипожежного водопостачання (пожежних гідрантів) міста Трускавець у технічно справний стан та їх обладнання покажчиками.

ВИСТУПИЛИ:    

Несенюк В.О. – начальник 7 ДПРЧ 7 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській області, майор служби ЦЗ;

Бучкович Р.Я. – директор ТОВ «Трускавецький водоканал».

ВИРІШИЛИ:

1.1. Інформацію представника 7 ДПРЧ 7 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській області «Про технічний стан зовнішніх протипожежних вододжерел» прийняти до відома.

1.2. Управлінню ЖКГ і Б Трускавецької міської ради спільно з ТОВ “Трускавецький водоканал” враховуючи пропозиції 7 ДПРЧ 7 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській області до 20 листопада 2021 року розробити програму відновлення пожежних гідрантів на території міста Трускавця на 2021-2022 роки, враховуючи, що відповідно до поданої інформації 15 пожежних гідрантів демонтовано (не виявлено), які обліковуються в 7 ДПРЧ 7 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській області.

Забезпечити виконання програми в першу чергу на вулицях Суховоля, Городище, Воробкевича, оскільки вони являються безводними ділянками, що в свою чергу ускладнює пожежно-рятувальним підрозділам виконання завдань за призначенням.

1.3. Директору ТОВ «Трускавецький водоканал» (Р. Бучковичу):

1.3.1. Провести заходи з усунення виявлених під час осінньої перевірки недоліків,           а саме:

– провести до 31 грудня 2021 року ремонтні роботи 25 несправних пожежних гідрантів на території міста Трускавець, виконання робіт, що потребують пошкодження елементів благоустрою, погодити з УЖКГ і Б Трускавецької міської ради.

– провести протягом 2021-2022 років роботи по встановленню 15 демонтованих (не виявлених) пожежних гідрантів.

– встановити до 31 грудня 2021 року вказівники 80 наявних пожежних гідрантів на території міста Трускавець та встановлювати вказівники пожежних гідрантів під час монтажу нових пожежних гідрантів на місці демонтованих.

1.3.2. Розробити до 20 листопада 2021 року план усунення виявлених під час осінньої перевірки недоліків, який погодити з міською комісією з питань ТЕБ та НС та             7 ДПРЧ 7 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській області.

1.3.3. Призначити працівника з керівного складу ТОВ “Трускавецький водоканал” відповідального за стан протипожежного водопостачання (пожежних гідрантів) на території міста Трускавець та взаємодію в цьому напрямку з 7 ДПРЧ 7 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській області.

1.3.4. Провести поновлення маркування місць розміщення пожежних гідрантів міста Трускавець згідно вимог п.3. Розділу ІІ наказу МВС України від 15.06.2015 № 696 “Інструкція про порядок утримання, обліку та перевірки технічного стану джерел зовнішнього протипожежного водопостачання”.

1.3.5. При прокладанні нових мереж водопостачання передбачати встановлення на них нових пожежних гідрантів згідно вимог нормативних документів, включати в комісії по перевірці справності новозмонтованих пожежних гідрантів та постановки їх на облік представників 7 ДПРЧ 7 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській області.

1.3.6. Інформувати в письмовій формі 7 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Львівській області та міську комісію з питань ТЕБ та НС про виконання протягом 2021 року заходів (перелік робіт, витрачені фінансові кошти на ці роботи, із обов’язковим повідомленням адреси розташування пожежних гідрантів на яких проводились відповідні роботи тощо) по ремонту та встановленню пожежних гідрантів, їхніх покажчиків на території міста Трускавець.

1.4. Суб’єктам господарювання (незалежно від форми власності) Трускавецької територіальної громади вжити заходів (в тому числі фінансового характеру) для утримання у справному стані чи відновлення засобів протипожежного захисту (в тому числі об’єктових пожежних гідрантів, пожежних водоймищ) на підзвітній території, недопущення їх використання не за призначенням.

Голосували: «за» – 18;   «проти» – 0 ; «утримались» – 0 .

Перший заступник голови

міської комісії з питань

техногенно – екологічної

безпеки і надзвичайних ситуацій            (підпис)            Олексій БАЛИЦЬКИЙ

 

 

         Протокол вів                                            (підпис)          Юрій СОЛЯН