Скоро зима

 Надворі листопад і погода щораз дужче нагадує, що скоро земля вкриється білим покровом, а комунальникам додасться роботи. Вже з наступного тижня синоптики обіцяють похолодання до -6*С, тож щотижнева апаратна нарада 8 листопада в Трускавецькій міській раді була присвячена стану готовності комунальних підприємств та господарки громади до зимового періоду.

 Як поінформував директор КП «Парк курортний» Назар Веретка, нещодавно проведено два тендери для закупівлі солі та піску. Сіль у кількості 30 тонн (перша партія) вже є в наявності на базі КП «Парк курортний». Пісок почнуть завозити цього тижня. Техніка до зимового періоду готова.

 В КП «Парк курортний» виконуються традиційні осінні роботи, а саме: збір та вивіз опалого листя, прибирання сміття, дробіння гілок. Окрім того працівники підприємства встановлювали дорожні знаки, зрізували повалені вітровієм дерева, здійснювали ямковий ремонт вулиць, здійснювали формувальне обрізування кущів у парку та виконували інші роботи.

 Про підготовку до зимового періоду на нараді доповіли також Роман Бучкович (ТзОВ «Трускавецький водоканал») та Василь Струбіцький (КП «Трускавецьсвітло»).

Перейти до вмісту