Миколая чекали всі – і дочекалися!

Святий Миколай – бажаний гість не лише для маленьких діток, але і для дорослих, у тому числі для людей поважного віку. Ті, кому 60+, 70+ чи й 90+, з не меншим трепетом та надією очікують на диво, ждуть подарунків, надіються на щось казкове, небуденне, радісно-щемливе, поринаючи таким чином у солодкий світ спогадів дитинства – єдиний рай, з якого нас ніхто не зможе вигнати. Адже дитинство для кожного – це найкраща пора, яку згадуємо з ностальгією, інколи зі сльозами туги, бо ніхто не зможе його повернути назад.

Для клієнтів Трускавецького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), яким керує Заслужена працівниця соціальної сфери України Олена Леонідівна Пилат, свято Миколая є однією з багатьох нагод поринути у казковий світ дитинства. Так і хочеться сісти святому Миколаєві на коліна, щоб він погладив по голівоньці, розпитав як справи, а ще розказати йому віршика чи заспівати пісеньку. Бо ніхто не знає чи буде ще така нагода, бо це ж може бути останнє свято Миколая. Але женуть наші золоті й дорогі бабусі-дідусі від себе погані думки і сміючись крізь сльози радіють, мов діти, що дожили до свята, що святий Миколай прийшов, та ще й не з порожніми руками.

На свято Миколая в терцентр традиційно завітав і міський голова Трускавця Андрій Кульчинський. З собою він приніс багато солодощів – домашньої випічки, яку придбав на благодійному ярмарку в НВК «СЗШ №2-гімназія». Він привітав підопічних терцентру зі святом Миколая та з прийдешніми Різдвяно-Новорічним святами та побажав міцного здоров`я, довгоочікуваної Перемоги України, миру та Господньої благодаті.

 Звучала велично та піднесено «Мамина молитва» у виконанні ансамблю «Перлина», присутні підхоплювали колядки та «Многая літа» у виконанні ансамблів «Золотий вік»  та «Нескорені». Сльози радості та вдячності на очах у пенсіонерів – це найкраща подяка за увагу і турботу про них.

А для тих людей поважного віку, котрі, на жаль, самостійно не могли прийти на свято Миколая в терцентр, помічники святого занесли гостинці безпосередньо до домівок.

Фоторепортаж можна переглянути тут.

Перейти до вмісту