Роботою забезпечено майже 1000 осіб з інвалідністю

 Не співчуття потребують особи з інвалідністю, а розуміння того, що вони є повноцінними членами громади й прагнуть реалізувати творчий потенціал у суспільному житті, стати потрібними, допомагати іншим, віднайти своє «я», у тому числі й у сфері праці. У цьому щоразу переконуються посадовці служби зайнятості, до котрих звертаються жителі області по допомогу у пошуку місця праці з урахуванням стану здоров’я, протипоказів до виконання певних видів робіт і рекомендацій медико-соціальної експертної комісії.

 – Упродовж одинадцяти місяців поточного року соціальні послуги служби зайнятості з метою працевлаштування отримали 57осіб з інвалідністю. Із них 14вдалося знайти місце праці на постійній основі, – повідомила директор Трускавецької міської філії Львівського обласного центру зайнятості Маргарита Роман.

 За її словами, щомісяця служба зайнятості оперує інформацією про наявність в місті близько 150 вільних робочих місць і вакантних посад. Серед цих пропозицій не завжди є прийнятна робота для осіб з інвалідністю. Тому таким клієнтам надаються профорієнтаційні послуги, мета яких – визначити, яка сфера діяльності їм підходить з урахуванням індивідуальних рекомендацій медиків.

 Якщо для відвідувачів з особливими потребами відсутні варіанти працевлаштування, пропонується професійне навчання.

 На початку грудня роботу за сприяння служби зайнятості шукали 5 безробітних з інвалідністю, у тому числі 5 жінок, 3 – молодь віком до 35 років.

Перейти до вмісту