ОГОЛОШЕННЯ! про проведення громадських слухань містобудівної документації

ОГОЛОШЕННЯ! про проведення громадських слухань містобудівної документації

«Детальний план території забудови приватної земельної ділянки (кадастровий номер  4621287400:01:002:0384 площею 0,13га) по зміні цільового призначення  земельної ділянки із 01.03. «для ведення особистого селянського господарства» на 02.01. «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» с.Станиля, Дрогобицький район»   

            Згідно розпорядження міського голови №178-р від 05.06.2023р. «Про проведення громадських слухань по детальному плану території» у відповідності до ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011р. «Про затвердження порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», проводяться громадські слухання містобудівної документації «Детальний план  території»  з 05.06.2023р. по 05.07.2023р.  Замовник детального плану – Трускавецька міська рада, розробник  –   ФО-П Савчин І.Я., згідно рішення Трускавецької міської ради №3015 від 02.05.2023р.  «Про  розроблення детального плану території земельної ділянки в  с.Станиля Дрогобицький район».

            З матеріалами містобудівної документації Ви можете ознайомитись в Управлінні містобудування, архітектури та землекористування Трускавецької міської ради за адресою: вул.Бориславська,1 (тел.5-14-86),  на офіційному сайті Трускавецької міської ради та в приміщенні старостату с.Станиля за адресою: с.Станиля, вул.Грушевського,1-А.

            Довідка: Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися громадянами у письмовому вигляді  із зазначенням  прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Поясювальна записка

Детальний план

Опорний план

Ситуаційний план

Схема інженерних мереж

Схема інженерної підготовки території

Схема розташування території

Перейти до вмісту