10 січня Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний підписав наказ про призначення командира територіальної оборони на Львівщині. Ним став підполковник Валерій Курко.

 «Призначити підполковника Валерія Курка, командира навчального батальйону 199 навчального центру Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, командиром кадру 103 Окремої бригади територіальної оборони регіонального управління сил територіальної оборони «Захід», – йдеться у наказі.

 Валерій Курко як командир третього батальйону 80-ї окремої десантно-штурмової бригади був одним із захисників Донецького аеропорту.

 «Нагадаю, що з 1 січня 2022 року в Україні набув чинності Закон України “Про основи національного спротиву». Важливою його складовою є територіальна оборона, рух опору та підготовка громадян України до національного спротиву. Закликаю усіх проявити активну громадянську позицію та стати на захист рідної землі», – зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

 Записатися до лав сил територіальної оборони можна, вступивши на військову службу за контрактом у резерві.

 Для цього громадянам України потрібно:

– мати від 18 до 57 років,

– звернутися до районного центру комплектування та соціальної підтримки (РТЦК та СП) за місцем реєстрації, де Вам підкажуть усі подальші кроки.

 Детальна інформація – за адресою: м. Львів, вул. Ів. Франка, 25, або за одним із номерів: (096) 080-69-87; (066) 829-04-34.

Перейти до вмісту