Львівщина може перейти у «червону зону» вже за 10-14 днів

 При збереженні показників захворюваності, які спостерігаються в області упродовж останнього тижня, Львівщина може перейти у «червону» зону епіднебезпеки вже за 10-14 днів.

 Епідситуація значно ускладнюється. Більшість захворювань зараз викликані штамом «Омікрон». Так, він певною мірою легко переноситься, але фіксуємо великий ріст захворюваності, значну кількість хворих, а серед них однозначно будуть люди, які переносять хворобу важко. Це тільки початок росту захворюваністю, ще далеко до піка. «Омікрон» вже виявили у восьми областях України. В більшості випадків захворювання проходить легко, але його висока контагіозність призведе до великої кількості захворілих», – зазначив Олег Когут.

 Він також наголосив, якщо показники, які спостерігають в області упродовж тижня збережуться, то вже за 10-14 днів Львівщина може опинитися у “червоній” епідеміологічній зоні. 

 Необхідно продовжувати дотримуватися соціальної дистанції, носити маски, утримуватися від відвідування місць, де буває велика кількість людей, при наявності ознак простудного захворювання – залишатися вдома і звернутися до лікаря, проводити гігієну житла і виробничих приміщень (вологе прибирання та провітрювання).

 А вакцинація залишається єдиним виходом перенести хворобу в легкій формі.

 

Перейти до вмісту