В лютому у Трускавці стартує фестиваль «Inspira» («Натхнення») для осіб 50+

 В лютому у Трускавецькій територіальній громаді стартує онлайн-фестиваль «Inspira», участь в якому можуть взяти особи старші 50 років (від 50+ до 100+). Назва фестивалю означає «натхнення». Проводить конкурс Громадський центр «Університет третього віку «Джерела», який діє при Трускавецькому міському центрі соціальних служб (надання соціальних послуг), який очолює Олена Пилат. Фестиваль проходить під патронатом міського голови Трускавця Андрія Кульчинського.

 Фестиваль «Inspira» проводиться з метою збереження та популяризації української культури, фольклорної спадщини, розвитку аматорського мистецтва, пропаганди серед людей поважного віку активного та здорового способу життя, задоволення їхніх потреб в активному відпочинку, щоб учасники фестивалю були щасливими від отриманих вражень, отримували радість від спілкування та обмінювалися досвідом.

 Номінації фестивалю: бісероплетіння, антикваріат, малювання кавою, нумізматика, кінусайга, філателія, канзаши, різьба по дереву, малювання, вишивка, фотографія, флористика, ковка, садівництво, кулінарія, вокал, кінологія, спорт (теніс, шахи, шашки, велоспорт, скандинавська ходьба, лижі, плавання), макраме, декупаж, орігамі та інші.

 Фестиваль триватиме до квітня 2022 року, за його перебігом можна буде спостерігати на Фейсбук-сторінці Університету Третього Віку Трускавецького терцентру. Пропозиції та роботи можна надсилати на електронну пошту [email protected]

Перейти до вмісту