Конкурс мікропроєктів триває. Запрошуємо, громадські організації та ініціативні групи брати активнішу участь

 4 січня Львівська обласна рада почала приймати заявки для участі в Конкурсі місцевих ініціатив 2022. Управління розвитку громади Трускавецької міської ради напрацювало понад тридцять заявок. Проєкти розроблялись у співпраці з комунальними підприємствами, закладами освіти, відділами і управліннями міської ради. Вони передбачають, як реконструкції, ремонти, так і закупівлю техніки і необхідного інвентарю, обладнання. Інтенсивна робота триває, фахівці управління з повною відповідальністю і наполегливістю уточнюють дані, редагують та доопрацьовують заявки й документи, щоб вчасно подати якісні проєкти на конкурс.

 Разом тим є очевидна прогалина серед громадських організацій, фондів та ініціативних груп, які не є активними у підготовці ідей та написанні проєктів, якщо порівнювати з іншими громадами області. Тому в управлінні закликають мешканців нашої об’єднаної громади – активних та креативних, усіх хто дбає про розвиток подаватись з власними ініціативами на конкурс мікропроєктів Львівщини, адже це можливість залучити кошти на вирішення конкретних проблем або ж на створення нових можливостей розвитку.

 Звертаємо увагу, що за умовами конкурсу небюджетний внесок у розмірі ≥ 5% від загальної вартості проєкту є обов’язковою умовою конкурсу. На це також слід зважити мешканцям нашої ОТГ і не бути байдужими та фінансово підтримати авторів проектів.

 Подаватись можна до 21 лютого за пріоритетними напрямками: освіта, охорона здоров’я, культура, історична спадщина та туризм, безпека, молодь і спорт. В рамках проєктів можна провести ремонти та реконструкції закладів, закупити обладнання та інвентарю для вищезгаданих сфер. Стати учасниками конкурсу можуть органи самоорганізації населення; ОСББ; громадські організації; благодійні фонди; ініціативні групи; сільські, селищні, міські ради.

Детальні умови участі в презентації 

Перейти до вмісту