Протокол № 8 позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 09 лютого 2022 року (дистанційно через мережу Інтернет з використанням відповідних технічних засобів)

Засідання провів перший заступник голови міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Балицький Олексій Михайлович.

Присутні: Члени комісії (за окремим списком).

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  1. Про послаблення обмежувальних протиепідемічних заходів із запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

(Доповідає Р.Гуняк – в.о. начальника відділу освіти Трускавецької міської ради).

СЛУХАЛИ:

  1. Про послаблення обмежувальних протиепідемічних заходів із запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

ВИСТУПИЛИ:

О.Балицький – перший заступник голови комісії, довів присутнім про ситуацію, яка склалася на території Трускавецької територіальної громади у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Р.Гуняк – в.о. начальника відділу освіти, повідомив, що ситуація із захворюваністю на гостру респіраторну хворобу COVID-19 та ГРВІ перебуває в межах норми, що дозволяє відновити очне навчання в закладах загальної середньої освіти.

ВИРІШИЛИ:

  1. Починаючи з 00.00 годин 14 лютого 2022 року всі заклади загальної середньої освіти Трускавецької територіальної громади перевести на очну форму навчання з дотриманням всіх протиепідемічних вимог до відповідної діяльності, встановлених МОЗ України та Головним державним санітарним лікарем України.
  2. Відділу освіти Трускавецької міської ради (О.Лобик) продовжувати щоденний моніторинг оцінки епідемічної ситуації серед відвідувачів навчального процесу та за необхідності (у разі стрімкого погіршення ситуації) негайно інформувати комісію з метою запровадження додаткових обмежувальних протиепідемічні заходів направлених на стримування поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.
  3. Контроль за виконанням рішення позачергового засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС з цього питання покласти на заступників міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Голосували: «за» – 18; «проти» – 0; «утримались» – 0.

Перший заступник голови міської         комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (підпис) Олексій БАЛИЦЬКИЙ

Відповідальний за ведення протоколу (підпис) Юрій СОЛЯН

Перейти до вмісту