Нехай цьогорічний Вифлеємський вогонь зігріє серце кожного…

Вифлеємський вогонь є символом доброї справи й підтримки, який австрійські скаути поширюють з місця народження Ісуса Христа до всіх, хто його потребує.

В наші країні світло миру з Вифлеєму поширюють більш як 10 років представники Національної організації скаутів України. «Вогонь любові, вогонь добра…», як співається у відомій пластунській пісні, з Вифлеєму прибув до Трускавця сьогодні. Його привезли трускавецькі пластуни, рій «Зоряні Гепарди» разом із батьками. Як розповів нам батько одного з трускавецьких пластунів Роман Петрукович, переселенець із Дніпропетровської області, духовниця «Зоряних Гепардів» Надія Обідченко, зараз не змогла бути присутньою через життєві обставини. Попри це, вона в онлайн-форматі провела репетиції та зорганізувала рій, щоб діти поділились Вифлеємським вогнем із жителями Трускавецької громади.

Маленькі пластуни традиційно принесли вогник миру, тепла, згоди та надії з працівниками міської ради Трускавця.

Сьогодні до 16:00 запрошуємо охочих запалити свою січку від вогню з Вифлеєму, адже світло, яке люди приймають і віддають, із рук в руки, дозволяє на мить відкинути турботи й наповнити серця добром.

Перейти до вмісту