Трускавеччина вшановує Патріярха Йосифа Сліпого

 17 лютого минуло 130 років від дня народження Предстоятеля Української Греко-Католицької Церкви, Патріярха Йосифа Сліпого. З цієї нагоди в Україна проходять різноманітні акції вшанування цього видатного Мужа Церкви та ісповідника віри.
 У Трускавці головні урочистості вшанування Патріярха Йосифа Сліпого відбулися сьогодні, 18 лютого. Біля пам’ятника Патріархові настоятель церкви Покрови Пресвятої Богородиці о. Володимир Бондарчук у співслужінні з іншими священиками відправив панахиду та виголосив слово до присутніх. Він зокрема подякував меценату Леву Грицаку, завдяки якому у Трускавці постав один з перших у світі пам’ятник Йосифу Сліпому, а також міському голові Трускавця Андрієві Кульчинському за допомогу в облаштуванні та створенні скверу. Пролунало кілька пісень на патріотичну тематику.
 У вшануванні пам`яті Йосифа Сліпого взяли участь учні 9-класів Трускавецької СЗШ №1 м. Трускавця. Владу міста на урочистостях представляв міський голова Андрій Кульчинський.
Вшановують Патріярха Йосифа Сліпого і в селах Трускавецької територіальної громади. Так, в бібліотеці с. Орів 17 лютого проведено годину духовності «Світла пам’ять Патріарха», яку підготували зав. бібліотекою С. Гресько та вчителька християнської етики Орівської школи І. Бойко. А в неділю, 20 лютого, о 12.00 в бібліотеці с. Уличне пройде захід «Я з вами на всі дні і до кінця віку».