Максимальна допомога надходить звідусіль, щоб організувати безкоштовне поселення і харчування біженців

 Вчора в один з діючих пунктів прийому вимушених переселенців у СЗШ №3 привезли нові матраци, подушки, ковдри та білизну. Все новеньке ще в чохлах і за це велика дяка місцевим підприємцям, повідомляє Олена Петранич, (керуюча справами міської ради Трускавця), координатор з питань поселення внутрішньо переміщених осіб. Тут щодня приймають людей, які втікають від обстрілів окупантів. Вони покинули свої домівки в поспіху, щоб рятувати життя.
 З поселенням тут все просто, воно не пристосоване для проживання на довгий термін, але тут щодня працюють, щоб зробити приміщення затишнішим. Поселяють найперше жінок і дітей. З чоловіками складніше, їх не приймуть, як що вони не покажуть довідки з військомату. Та, поряд з цим до Трускавця приїжджає чимало сімей в яких чоловіки просто привозять своїх дітей та жінок до нас, бо знають, що тут безпечно, а самі повертаються в рідні міста ставати в оборону.
 Тож, сьогодні, кожне місто кожна родина, кожен окремий українець воює ще й на своєму особистому фронті. Трускавець є центром допомоги, острівцем безпеки, гарантом міцного тилу. Наша сила залишається в нашій єдності, концентрації, патріотизмі. Ми віримо в міць Збройних Сил України і молимось за кожного військового!