21 листопада – День десантно – штурмових військ України

 Починаючи з 2017 року 21 листопада, на офіційному рівні в країні відзначається як День Десантно – Штурмових Військ.

 Десантно-штурмові війська є окремим родом військ ЗСУ, який призначений для дій у тилу противника, дій у ході спеціальних, антитерористичних та миротворчих операцій і виконання завдань, які неможливо ефективно вирішити іншими силами та засобами. З’єднання, частини і підрозділи десантно-штурмових військ діють як повітряний десант і ведуть десантно-штурмові (аеромобільні) дії.

  Рішенням Президента України змінено колір цього роду військ, він став темно-бордовим. Це – колір крові, пролитої в боях за Україну. Бордові берети для ідентифікації своїх десантників використовують 59 країн світу, 19 з яких – члени НАТО.

  «Воїни-десантники завжди і за будь-яких обставин залишаються вірними українському народу та присязі. Життєвий принцип “Ніхто крім нас!” чітко характеризує їх міць, готовність прийти туди, де найскладніше і де впораються лише вони. Українські десантники неодноразово доводили свій героїзм в зоні проведення АТО: оборона Луганського та Донецького аеропорту, найдовший рейд в історії сучасного світу та багато інших подвигів славетної “крилатої піхоти” увійдуть у новітню історію.

         

Шановні десантники,

бажаємо вам міцного здоров’я, сили духу та волі.

Ви беззаперечно і професійно наближаєте перемогу України!

 

Вітємо вас з Днем десантно-штурмових військ

Збройних Сил України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *